Городоцька міська об'єднана територіальна громада
Городоцький район, Хмельницька область

Постійні комісії Городоцької міської ради у наступному складі:

Постійна комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту:

Члени постійної комісії:

1. Федоров Олег Миколайович – голова комісії;

2. Асташенко Микола Вікторович – заступник голови комісії;

3. Попович Олег Леонідович;

4. Койчев  Андрій  Харлампійович;

5. Королюк Марія Петрівна;

6. Довгань Олена Михайлівна – секретар комісії.

 

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій:

Члени постійної комісії:

1. Задорожний Руслан Борисович-голова комісії;

2. Кушнір Олександр Володимирович-секретар комісії;

3. Матвєйцев  Анатолій  Миколайович-заступник голови комісії;

4. Музика  Леоніда  Станіславівна;

5. Петльований Василь Миколайович;

6. Довгань Руслана Вікторівна.

 

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою:

Члени постійної комісії:

1. Рога Петро Олексійович-голова комісії;

2. Баско Володимир Анатолійович-заступник голови комісії;

3. Ткачук Володимир Миколайович;

4. Куліш Володимир Олексійович;

5. Пасічний Олег Анатолійович;

6. Ярова Ірина Іванівна;

7. Бех Петро Миколайович-секретар комісії;

8. Пукліч Олег Леонідович.

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту:

Члени постійної комісії:

1. Хоптинець Віктор Анатолійович-голова комісії;

2. Оржеховський Володимр Броніславович

3. Парамей Валерій Михайлович-секретар комісії;

4. Мельник Андрій  Миколайович

5. Плавуцька Людмила Олександрівна

6. Вандоляк Леоніда  Тадеушівна-заступник голови комісії;

7. Шоловей Олександр Павлович

8. Стеньгач Надія  Василівна

 

Постійна комісія з гуманітарних питань:

Члени постійної комісії:

1. Гураш Ірина Дмитрівна

2. Гумінська Надія  Павлівна – голова комісії;

3. Воробель Єлизавета  Михайлівна-секретар комісії;

4. Карнасевич Галина Іванівна – заступник голови комісії;

5. Бедоров Дмитро Володимирович