Корисний семінар

6 лютого працівники Городоцької міської ради прийняли участь у семінарі з суб’єктами господарювання – юридичними та фізичними особами, який проводився в залі засідань Городоцького відділення Кам’янець – Подільської ОДПІ.

Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька проінформувала присутніх про зміни в структурі виконавчого комітету міської ради в зв’язку із створенням об’єднаної територіальної громади. Зокрема, з  метою забезпечення реалізації  повноважень, передбачених статтею 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" в Городоцькій міській раді  введено посаду спеціаліста – державного інспектора з праці.

Спеціаліст відділу юридично – кадрової роботи (інспектор з праці) виконавчого комітету Городоцької міської ради Сергій Марамон зазначив, що відповідно до наданих повноважень  інспектор праці здійснює державний контроль за додержанням законодавства про працю з питань:

-  своєчасної та у повному обсязі оплати праці,

-  додержання мінімальних гарантій в оплаті праці,

-  оформлення трудових відносин.

Повідомив також, що консультації з питань застосування законодавства про працю можна отримати у Громадській приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги Управління Держпраці у Хмельницькій області за адресою м.Хмельницький, вул. Кам’янецька, 74, або по телефону (0382) 65-64-48. Та у Городоцькій міській раді за адресою м. Городок вул. Грушевського 53.