Позачергове засідання третьої сесії Городоцької міської ради

Дата: 07.02.2018 18:25

7 лютого відбулося позачергове засідання третьої сесії Городоцької міської ради. На сесії визнали повноваження депутата Городоцькоі міської ради Валерія Парамея. Відповідно депутати внесли зміни до рішення міської ради щодо утворення постійних комісій. Одним із питань порядку денного сесії були питання про створення юридичної особи та затвердження Положення про відділ освіти та відділ культури, національностей, релігій та туризму, відділ містобудування, архітектури та ЖКГ Городоцької міської ради. Начальники відділів інформували депутатів про Положення і відповіли на запитання. Депутати затвердили Програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення та Програму забезпечення життєдіяльності ЖКГ міської ради на 2018рік.