Виїзний прийом громадян у Купинському старостинському окрузі

13 лютого міський голова Василь Підлісний провів виїзний прийом громадян у Купинському старостинському окрузі (с.Левада, с. Купин).

З метою вирішення нагальних проблем жителів сіл Велика Левада, Мала Левада та Купин участь у прийомі взяли : керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Городоцької міської ради Ольга Бистрицька , начальник відділу освіти виконавчого комітету  Городоцької міської ради Сергій Рибак, в.о. старости Купинського старостинського округу Євгена Липовецька.

В ході прийому жителями сіл  піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: вирішення питання водопостачання в с. Левада, ремонт доріг, різного роду земельні питання, працевлаштування молоді, яка проживає в сільській місцевості, реформування освітніх закладів відповідно до вимог нового законодавства. Зверталися жителі села Левада і з проханням виділення коштів з місцевого бюджету на проведення добудови ДНЗ «Каштан».

Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту -  взяті під особистий контроль міським головою та надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення.