Городоцька міська об'єднана територіальна громада
Городоцький район, Хмельницька область

«До спільного розвитку громади» - ініціатива мешканців с.В.Левада

Восени 2017 році жителів вулиць С.Руданського та І.Франка, що в с.В.Левада спіткало лихо, в криницях зникла вода.

13 лютого 2018 року жителі вул. С.Руданського та І.Франка, села Велика Левада прийшли на виїзний прийом до міського голови Василя Підлісного. Розповівши про болючу проблему водопостачання,  міський голова в терміновому порядку провів нараду з керівництвом  КП «Городоккомунсервіс». Було вирішено -   задовільнити   проблемне  питання.  

Жителі вулиці ініціювали  пропозицію: прокласти  водомережу  до їхніх помешкань від  каптажу, який знаходиться на джерелі за 350 метрів від населеного пункту.

 Бригадою КП «Городоккомунсервіс» обстежено  найкоротший  відрізок шляху, де знаходиться лісопосадка, котра заросла самовільними насадженнями.

З власної ініціативи жителями села В.Левада було докладено максимум зусиль щоб допомогти комунальникам, тому,  22 лютого було прочищено шлях, де буде прокладено водопровід.

«Мені дуже приємно, що в   с. В. Левада, моєму рідному селі проживає багато ініціативних людей, які долучаються до наведення порядку в громаді. Саме завдяки такій спільній роботі жителів села ми зможемо пришвидшити роботи по підведенню водогону  до кожної з домівок» - зауважила в.о.старости Є.Липовецька.

Міський голова Василь Підлісний від себе особисто та від імені апарату міської ради висловлює щиру подяку за ініціативність, активну життєву та громадську позицію та вагомий внесок всім тим людям, які не байдужі до долі нашої громади.  

 « повернутися до списку новин