Городоцьким комунальним підприємством розпочато роботу в старостинських округах

Городоцьким комунальним підприємством розпочато роботу в старостинських округах з метою  забезпечення належного рівня життя населення та вирішення проблемних питань.

22 січня  «Городоккомунсервіс» вирушив до старостинського округу Новий Світ, щоб забезпечити піщано-сольовою сумішшю на посипання доріг задля належного і безпечного руху транспортних засобів і пішоходів.

Відповідними службами комунального підприємства були обстежені водогінні мережі населених пунктів старостинських  округів для  якісного та  безперебійного водопостачання населенню, адже вода є однією з найнеобхідніших складових життя сільчан . В ході роботи було виявлено аварійний стан артсвердловини в с. Матвійківці (старостинський округ  Новосвітський) та в с. Турчинці (старостинький округ Радковицький).

Головним інженером прийнято рішення , - провести капітальний ремонт та модернізацію об’єктів для енергоефективного та якісного водопостачання.