15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо шану усім тим, хто з честю та доблестю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах. Особливою раною був і залишається Афганістан.

12 лютого у Городоцькій центральній районній бібліотеці проведено патріотичну годину «Солдати чужої війни». Учні восьмих класів гімназії слухали спогади воїнів-афганців: Волошина Миколи Івановича, Малькова Миколи Михайловича, Плюти Віктора Валентиновича. Місцева поетеса Людмила Лошневська читала власні вірші про афганську війну. Бібліотекарі Марчук Н.П. та Юрченко О.М. презентували  відео «Афганістан у фактах і спогадах наших земляків», та книжкову виставку літератури «Ти вічний біль - Афганістан».

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих співвітчизників.