3 січня 2018р. відсвяткувала ювілей Чернецька Францішка Мар'янівна

13 січня 2018р. відсвяткувала ювілей Чернецька Францішка Мар'янівна, голова районного товариства політв'язнів та репресованих. Не проста доля випала для ювілярки, але вона й донині зберегла віру в життя і справедливість.

Активність, громадська позиція і непосидючість - риси характеру, які притаманні Францішці Мар'янівні. Вона мало не щодня навідується у виконавчі органи влади та  місцевого самоврядування, щоб домогтися вирішення проблемних питань мікрорайону цукрового заводу та його жителів. Переймається, як голова товариства, сім'ями репресованих. Все життя ювілярка пропрацювала на різних посадах у Городоцькому цукровому заводі. З ювілеєм вітали Францішку Мар'янівну рідні, друзі, представники влади. Грамота від міського голови, грошова нагорода, подарунки та квіти стали приємним сюрпризом для знаної та шанованої ювілярки.