Городоцька міська об'єднана територіальна громада
Городоцький район, Хмельницька область

«Сімейно – родинне виховання, як один із пріоритетних напрямів виховної роботи освітніх закладів у контексті НУШ»

31 січня фахівцем  із  соціальної  роботи  Городоцького  районного центру  соціальних  служб  для  сім’ї, дітей та молоді

 І. Ястремською  було взято участь у конференції «Сімейно – родинне виховання, як один із пріоритетних напрямів виховної роботи освітніх закладів у контексті НУШ». З метою висвітлити досвід співпраці школи – сім’ї та соціальних служб.

Фахівцем із соціальної роботи  було висвітлено основні завдання та функції Городоцького  районного  центру  соціальних  служб  для  сім’ї,  дітей  та  молоді.  Наголошено на тому, що робота  першочергово  зосереджується  на  ранньому  виявленні сімейних  криз з метою  надання  необхідної  допомоги  у  вирішенні  проблем:

- збереженні  сімейного  середовища  для  дитини;

- запобіганні  вилученню  дітей  із  сімей;

- допомозі   соціально   неадаптованим  сім’ям  у  набутті  навичок відповідального батьківства та пошуку власних ресурсів для самостійного розв’язання життєвих проблем сім’ї.

Спеціалісти Центру постійно проводять роботу з  сім’ями, аби своєчасно виявити серед них такі, що опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої підтримки.

Якщо у Вас виникли проблеми, труднощі при вирішенні тих чи інших питань, або Ви просто бажаєте почути пораду, звертайтесь до Городоцького районного  центру  соціальних  служб  для  сім’ї, дітей та молоді, що знаходиться за адресою:м. Городок  вул. Шевченка,  20  або за телефоном: 3-16-28, де  Вам обов’язково допоможуть.« повернутися до списку новин