Торгівля між Україною та Канадою.

Дата: 09.02.2018 16:03

1 серпня 2017 року почала діяти Угода про Зону Вільної Торгівлі між Україною та Канадою. Але мало хто знає, що її дія дуже обмежена, не регламентами та нормативними документами, а без амбіційністю та боязливістю українських бізнесменів, які не готові вийти на ринок Північної Америки.

Український бізнес може зробити справжній економічний прорив. Для цього потрібно відчути себе впевненим та повноцінним суб’єктом світової економіки та почати діяти. Довести власну адекватність, передбачуваність, амбітність, вміння працювати в команді та зарекомендувати себе партнером, якому можна довіряти.

Бізнес має сформувати таку репутацію, яка на Заході є первинною умовою для досягнення успіху. Канадська команда шукає українських бізнесменів саме з такими якостями.

Системна співпраця з канадськими партнерами на засадах довіри неодмінно призводить до їхнього бажання інвестувати в Україну. Особливо це важливо для регіонів, які в умовах децентралізації мають активно залучити нові ресурси для розвитку.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті https://niagara.studyaction.ca/