«Об’єднаймося ж, брати мої!»

Всеукраїнський   конкурс  учнівської  творчості  «Об’єднаймося ж,  брати мої!»  проводиться  згідно  з  Указом   Президента   України  з  2002 року  та  присвячується  Шевченківським   дням.

Метою  конкурсу  є  популяризація  творчої  спадщини Т.Г.Шевченка,  активізація  виховної  та  патріотичної  роботи   серед   учнівської  молоді.

Городоцька  дитяча  художня  школа – постійний   учасник  цього  конкурсу.  В  2018  році  19 найкращих  робіт  учнів Городоцької дитячої художньої школи  взяли  участь  в  обласному  турі.

17  лютого 2018 року  підведені  підсумки   3  етапу  конкурсу в  м. Хмельницькому   в  обласному  науково-методичному  центрі  культури  та  мистецтв. На конкурс було представлено  понад  250  робіт   з  усіх   шкіл  області.

Журі   визначило  10  робіт,  які  будуть  представляти   Хмельницьку  область  на заключному  етапі  конкурсу  в  м.  Києві. Серед  них  2  роботи  учнів Городоцької дитячої художньої школи  : «Пташечки  зраділи»  Ковальчук  Ірини   та  «Молитва  за  Україну» Трембовецької  Діани, (викладач  Марчук  Олена  Євгенівна)

За  високий  рівень,  творчість  і  оригінальність  виконання  грамотами   нагороджено:  Рибакова  Івана, Вітко  Дарію,  Данильчук Владислава, Загуровську  Вероніку,  Майструк Олену.

Вітаємо  переможців   і   чекаємо   приємних   новин  з  Києва.