Проведено інформаційно-просвітницьку роботу з неповнолітніми, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі

Дата: 07.02.2018 15:43

Незнання закону не звільняє від відповідальності .

Ця фраза є ключем до розуміння такої підсистеми суспільного життя як право. Здійснюючи  протиправний вчинок, особа не може посилатися на виправдання своїх дій на незнання ним положень того чи іншого закону, оскільки будь-яке протиправне діяння тягне за собою встановлену законом юридичну відповідальність. Тоді як знання законів, вміння їх правильно застосувати, адаптуючи до конкретної ситуації, нерідко призводить до того, що особа може уникнути юридичної відповідальності.

Саме тому 5 лютого фахівцем із соціальної роботи Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Ястремською в Городоцькому районному секторі з питань пробації проведено інформаційно-просвітницьку роботу з неповнолітніми, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі

Так у ході роботи  неповнолітнім було роз’яснено їхні права та обов’язки, визначено хто є захисником їхніх прав, з’ясовано, що необхідно для захисту своїх прав.

Також постійно проводяться бесіди з батьками щодо ознайомлення з Кримінальним  кодексом з метою обізнаності міри відповідальності в разі повторного злочину.