В старостинському окрузі с. Радковиця відбулася зустріч ініціативної групи мешканців села з керівництвом міської ради та працівниками відділу культури

22 січня в старостинському окрузі  с. Радковиця  відбулася зустріч  ініціативної групи мешканців села з керівництвом міської ради та працівниками відділу культури, національностей та релігій  виконавчого апарату міської ради щодо надання допомоги у вирішенні проблемного питання - приміщення  для проведення  культурно-масових заходів в с. Борщівка,  де було проведено обстеження приміщення місцевої  бібліотеки. У даному  закладі  спільними зусиллями сільської ради, спонсорів та сільчан було відремонтовано приміщення та встановлено твердопаливний котел і система обігріву будівлі. Результат зустрічі  позитивний - питання, ініційоване   молоддю, на вістрі   голови  об’єднаної територіальної громади та старости.