Лазер і здоров’я

Дата: 14.03.2018 10:49

13 березня вже вдруге в наше місто завітав завідувач науково-дослідної  лабораторії квантової біології та квантової медицини Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат  фізико-математичних наук, науковець,  винахідник,  президент корпорації «Лазер і здоров’я»  - Коробов Анатолій Михайлович.

Цього разу зустріч відбулась у приміщенні Городоцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На зустрічі із науковцем були присутні персонал та дирекція територіального центру, міський голова Василь Підлісний. Професор Анатолій Коробов розповів про роль світла у житті людини та продемонстрував власні розробки - фотонні матриці.

Багаторічні наукові дослідження і клінічні спостереження показують, що застосування фотонних матриць дозволяє істотно підвищити ефективність профілактики та лікування багатьох захворювань.

Позитивний ефект від фотонних матриць підтверджують і відвідувачі відділення «Віра в життя» по наближенню соціальних послуг  до територіальної громади  Городоцького районну та м. Городка.