Кохання народжується від взаємного пізнання душ закоханих.

Дата: 15.02.2018 09:49

У багатьох країнах світу 14 лютого святкують День всіх закоханих - День святого Валентина.

Історія походження свята оповита численними легендами й міфами. В одній з них говориться, що жорстокий римський імператор Клавдій II прийшов до думки, що самотній чоловік, не обтяжений дружиною та сім'єю, краще буде битися на полі битви на славу кесаря, і заборонив чоловікам одружуватися, а жінкам і дівчатам — виходити заміж за улюблених чоловіків. А святий Валентин був звичайним польовим лікарем і священиком, який співчував нещасним закоханим і потайки від усіх, під покровом ночі освячував шлюб люблячих чоловіків і жінок. Невдовзі діяльність святого Валентина стала відома владі, і його посадили до в'язниці, засудивши до страти. У висновку святий Валентин познайомився з прекрасною дочкою наглядача — Юлією. Закоханий священик перед смертю написав коханій дівчині зізнання в коханні — валентинку, де розповів про свою любов, і підписав її «Твій Валентин». Прочитана вона було вже після того, як його стратили, а сама страта відбулася 14 лютого 269 року.

Саме у цей день  14 лютого у нашому місті Городок відбулося свято до Дня  Закоханих, у День святого Валентина, хочеться сказати найкращі у світі слова, зізнатися якщо не в коханні, то хоча б у приязні чи симпатії. До участі в ньому були запрошені усі мешканці громади.

Учасники брали участь у інтелектуальних, казкових, романтичних та інших конкурсах. Виступали та співали наша талановита молодь. Всі присутні могли насолодитись не лише романтичною атмосферою, а й гарною музикою та співами.

Городоцькою міською радою були вручені солоденькі подаруночки для активних учасників конкурсів, а особливим призом була романтична вечеря в кафе «Ольга»  до якої завітали наші переможці пані Оксана та пан Василь Шморгал.