Городоцька міська об'єднана територіальна громада
Городоцький район, Хмельницька область

Новини

Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата створення: 19:02 16.03.2018

Сьогодні, 16 березня,  в приміщенні глядацької зали міського кінотеатру за участю керівництва міста, району та працівників КП "ГОРОДОККОМУНСЕРВІС" відбувся святковий концерт і урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Засідання виконавчого комітету Городоцькоі міськоі ради

Дата створення: 17:17 16.03.2018

16 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Городоцькоі міськоі ради. На порядок денний було винесено 22 питання. На засіданні виконкому погодили розташування об'єктів торгівлі, ввели до складу ГФ "Загін сприяння поліції" жителів с. Борщівка, затвердили склад робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення на території громади інш. Члени виконавчого комітету заслухали інформацію про порядок передачі земель державної власності с/г призначення в комунальну власність громади та про зміни щодо організації освітнього процесу в закладах освіти у зв'язку з реформуванням освіти, про реформу охорони здоров'я. Затвердили заходи щодо проведення місячника по благоустрою. 30 березня та 6 квітня відбудуться суботники на території громади.

Фестиваль лялькових театрів

Дата створення: 16:54 16.03.2018

16 березня в м. Хмельницькому відбувся обласний фестиваль «Чарівний світ ляльок» лялькових театрів  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який проводився з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, вивчення та практичного знайомства з сценічною мовою, пластикою, художнім пізнанням світу, акторськими навиками, сприяння подальшому розвитку юних обдарувань. Участь у фестивалі прийняли 28 колективів з усієї Хмельницької області.

День в історії України "16 березня"

Дата створення: 10:02 16.03.2018

Оперативна інформація! про складні погодні умови в Україні 17-19 березня 2018 р.

Дата створення: 17:10 15.03.2018

Внаслідок впливу двох активних південно-західних циклонів в Україні очікуються складні погодні умови:

«Зерно має дати свої плоди» - відбулася робоча нарада відділу освіти Городоцької міської ради з директорами закладів дошкільної освіти Городоцької ОТГ

Дата створення: 16:41 15.03.2018

Сьогодні, 15 березня, в приміщенні Городоцької міської ради відбулася робоча нарада відділу освіти Городоцької міської ради з директорами закладів дошкільної освіти Городоцької ОТГ. На нараду запрошено міського голову Підлісного В.В., заступника міського голови з гуманітарних питань Матвєйцеву О.Т., секретаря міської ради Гріх О.І. З вітальним словом до учасників зібрання звернувся міської голова Василь Підлісний.

«Стара пошта» - її подальша доля...

Дата створення: 10:59 15.03.2018

Багатоквартирний житловий будинок «Стара пошта», загальною площею 1155,4 кв.м, житловою площею 586,2 кв.м, який знаходиться в м. Городок, по вул. Грушевського, буд.63, перебуває вкрай жахливому та аварійному стані. Незважаючи на заблокований вхід,  в приміщення постійно проникають невідомі особи з невідомою метою. Фасад приміщення значно погіршує загальний інтер’єр міста, адже знаходиться майже у центрі.

Лазер і здоров’я

Дата створення: 10:49 14.03.2018

13 березня вже вдруге в наше місто завітав завідувач науково-дослідної  лабораторії квантової біології та квантової медицини Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кандидат  фізико-математичних наук, науковець,  винахідник,  президент корпорації «Лазер і здоров’я»  - Коробов Анатолій Михайлович.

Відбудеться навчальний тренінг "Лізинг", проводиться за ініціативи, експертної та фінансової підтримки Проекту USAID

Дата створення: 08:25 14.03.2018

15 березня 2018 року о 10.00 год. за адресою: м.Хмельницький, вул. Соборна, 55, Навчально-культурний центр «Побужжя» федерації профспілок області, конференц зала №2  відбудеться  навчальний тренінг «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».