Городоцька міська об'єднана територіальна громада
Городоцький район, Хмельницька область

Новини

Останній дзвінок

Дата створення: 15:32 25.05.2018

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. У школах Городоцької ОТГ, як і повсюди в навчальних закладах України, пролунав останній дзвоник. Серед гостей на урочистих лінійках у кожному навчальному закладі міста побували представники Городоцької міської ради. Прозвучали щирі слова побажань цього дня на адресу винуватців свята, вчителів, учнів та їх батьків.

Благодійний аукціон !!!

Дата створення: 15:05 25.05.2018

«Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, грантових коштів, позик та коштів ДФРР»

Дата створення: 08:10 25.05.2018

   23 травня у Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації Міст України проходив практикум із застосування законодавства на тему: «Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, грантових коштів, позик та коштів ДФРР».  Захід організовано у рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».

Кладовище — це святе місце, адже там спочивають ті, хто відійшов у вічність. Нині ми маємо дбати про місце їх спочинку.

Дата створення: 12:20 24.05.2018

            До Свята Святої Трійці в.о.старости Чорниводського старостинського округу ініціював проведення заходів з благоустрою територій кладовищ, яких на території округу три. А тому проведено великі обсяги робіт по благоустрою сільських кладовищ та прилеглих до них територій, вивезено сміття. Враховуючи сприятливі погодні умови, опади, бур’яни та поросль кущів і дерев швидко відновлюються і тому роботи для працівників благоустрою вистачає.

Засідання шостої сесії Городоцької міської ради

Дата створення: 17:41 23.05.2018

     23 травня  відбулося пленарне засідання шостої сесії VII скликання Городоцької міської ради. До порядку денного було внесено 41 питання.

Квіти для рідного міста

Дата створення: 08:40 23.05.2018

     Усім відомий вислів - "Починати потрібно з себе". Усі ми хочемо жити у чистому та затишному місті чи селищі, але мало докладаємо власних сил для того, щоб зробити їх такими. Вихованці Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю показали на ділі - як потрібно починати з себе, долучившись до озеленення нашого міста. І невдовзі на клумбах біля підніжжя Матері Божої та Обеліску Слави зацвітуть запашні чорнобривці.

Зроби свій внесок на розвиток громади, вимагай чек, купуючи підакцизний товар

Дата створення: 15:46 22.05.2018

Відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», з 01 січня 2015 року в Україні впроваджено акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів в розмірі 5 відсотків від вартості реалізованого підакцизного товару. 

Ямковий ремонт по вулиці Грушевського та Шевченка

Дата створення: 13:50 22.05.2018

Сьогодні, працівники КП «Городоккомунсервіс» проводили ямковий ремонт дорожнього покриття та приводили дорогу до належного експлуатаційного стану  по вулиці Грушевського та по вулиці Шевченка.