Городоцька міська об'єднана територіальна громада
Городоцький район, Хмельницька область

Оголошення

Сторінка на стадії наповнення

Проведення Подільського енергетичного форуму «Green Energy» такого змісту

Дата створення: 09:39 07.03.2018

22-23 березня у Хмельницькому відбудеться «Подільський енергетичний форум «Green Energy»   Подільський енергетичний форум «Green Energy» має на меті згуртувати підприємців, що працюють в секторі альтернативної енергетики та суміжних з ним секторів економіки (наприклад - аграрний сектор), щоб ознайомити їх зі світовими тенденціями і новими інструментами у сфері альтернативної енергетики та енергоефективних технологій. Цільовою аудиторією форуму є малий та середній бізнес, власники та топ-менеджмент підприємств Хмельницької та Вінницької обл., представники владних інституцій, міжнародних донорських організацій, а також національні і міжнародні інвестори.  Участь у форумі безкоштовна, реєстрація є обов’язковою до 15 березня за посиланням: http://greenenergy.tilda.ws/  Форум організовується Центрами підтримки бізнесу м.Вінниця та м.Хмельницький за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках програми EU4Business.   Додаткова інформація за тел. (096) 945 02 51, Степан Кушнір, координатор форуму.    Також додатково просимо переслати цього листа до ваших ОТГ.   Дякуємо за співпрацю!

Суперліга в Городку

Дата створення: 11:20 19.02.2018

14-й тур Чемпіонату України з волейболу

Обережно - бурульки!

Дата створення: 14:09 14.02.2018

Оголошення!

Семінарське заняття з питань підготовки та подання матеріалів для заповнення електронної декларації

Дата створення: 10:47 14.02.2018

16 лютого о 10:00 в приміщені районної ради (в сесійній залі) відбудеться семінарське заняття для новообраних депутатів міської ради та посадових осіб місцевого самоврядування з питань підготовки та подання матеріалів для заповнення електронної декларації  Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організації.  

Так ніхто не кохав. Через тисячі літ...

Дата створення: 09:32 14.02.2018

Городоцький краєзнавчий музей оголошує збір експонатів для нових експозицій музею.

Дата створення: 10:47 09.02.2018

Для того, щоб достовірно та всебічно продемонструвати усю самобутність та колоритність рідного краю, музей потребує експонатів, які стануть яскравим свідченням минувшини.