ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Шановні жителі територіальної громади та гості міста!

Радо вітаю Вас на офіційному веб-сайті Городоцької громади. Завдяки цьому   проекту Ви отримаєте можливість ознайомитись із нашою чудовою, по-справжньому привабливою громадою, її енергійними, цілеспрямованими людьми, які прагнуть зробити громаду ще кращою.

Городок – місто трудолюбивих, мудрих, щирих і гостинних людей. Усі досягнення, якими багате наше місто – це щоденна праця, знання, вміння і таланти його мешканців.

Відкритість і прозорість у роботі, постійний діалог із територіальною громадою є важливою складовою успішної діяльності міської влади. Саме тому головне завдання веб-сайту – сприяння розвитку місцевої демократії. Сподіваюсь, що кожен з вас, знайде на сайті потрібну і корисну інформацію, адже цей інформаційний портал створено для отримання достовірних, оперативних та різнобічних даних. Запрошую до співпраці на взаємовигідних умовах ділових людей, готових вкладати ресурси в розвиток виробництва й інфраструктури міста.

Щиро бажаю миру, доброго здоров’я, благополуччя, взаєморозуміння!.

З повагою, міський голова Василь Підлісний

Адреса: Хмельницька обл., Городоцький р-н, м. Городок, вул. Грушевського, буд. 53

Час роботи: пн-чт 8:00-17:15, пт 8:00-16:00

Поштовий індекс: 32000

E-Mail адреса:

Контактні телефони: (03851)- 3-12-33, 3-21-63

Г Р А Ф І К  Р О Б О Т И

Понеділок – четвер

з 08:00 год. до 17:15 год.

П’ятниця

з 08:00 год. до 16:00 год.

Обідня перерва

з 12:00 год.  до 13:00 год.

Вихідні

Субота, неділя